HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Etap Proje Danışmanlık ve Mühendislik deneyimli ve uzman mühendis ekibi ve çok sayıda proje referansı ile Denizli’de kurulmuştur.

Fikir geliştirme aşamasından, yatırımın tamamlanmasına kadar geçen tüm süreç için proje başvurularının gerçekleştirilmesi, iş planlarının hazırlanması ve projelerin yürütülmesi işlemlerinin tamamını bünyesinde birebir hizmet anlayışı ile gerçekleştirir.

Kamu, özel sektör ve sivil toplum kuruluşları arasındaki iş birliğinin geliştirilmesi, kaynakların yerinde ve etkin kullanımının sağlanması ve yerel potansiyeli harekete geçirerek bölgesel gelişimin hızlandırılmasını amaçlamaktadır.

VİZYONUMUZ

Türkiye’nin her bölgesine sunduğu yüksek kalitede danışmanlık hizmetleri ile yenilikçi yaklaşımlar sunarak, bir danışmanlık firmasından çok daha fazlasını vaat eden, sektörünün lideri, güvenilir bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ

Bilgiyi verimliliğe dönüştüren yöntemlerimizle işletmeleri geleceğe daha güvenli bir biçimde taşımak, ülke ekonomisine katma değer getiren uygulanabilir, yenilikçi ve gerçekçi çözümler üretmektir.

ETAP PROJE

Telefon : 0535 374 24 78
E-Posta : info@etapproje.com