HAKKIMIZDA

Etap Proje Danışmanlık

Deneyimli ve uzman mühendis ekibi ile birlikte sürekli ve dönemsel açık olan devlet desteklerinden yararlanmaları için yatırımcılara 2018 yılından beri Denizli’de profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktayız. 
Etap Proje Danışmanlık, fikir geliştirme aşamasından, yatırımın tamamlanmasına kadar geçen tüm süreç için, proje başvurularının gerçekleştirilmesi, iş planlarının hazırlanması ve projelerin yürütülmesi işlemlerinin tamamını bünyesinde birebir hizmet anlayışı ile gerçekleştirmektedir.
Kamu, özel sektör ve sivil toplum kuruluşları arasındaki iş birliğinin geliştirilmesi, kaynakların yerinde ve etkin kullanımının sağlanması ve yerel potansiyeli harekete geçirerek bölgesel gelişimin hızlandırılmasını amaçlamaktadır.

Vizyonumuz

Sektörel bazda ürettiğimiz çözümler, verdiğimiz hizmetler süresince ve sonrasında sağladığımız güven ve kalite ile müşteri odaklı, dürüst ve sürekli gelişen bir yapıda olarak kalıcı çözümler üreten bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Hizmet sunduğumuz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak, sektörümüzün toplumdaki imajını arttırmak, çalışmalarımızı daha özgün ve özellikli hale getirmek, tüm paydaşlarımızla entegre bir kuruluş olmaktır.